Parazité

Nedělejme si iluze, že se nás parazité netýkají. I přesto, že si umýváme ruce a nebaštíme výkaly , můžeme ve svém těle hostit spoustu parazitů. Jak se do nás dostanou? Ze špatně umyté zeleniny a ovoce, domácích mazlíčků, doneseme si vajíčka z venku na obuvi, nebudeme si namlouvat, že to nelze.

Například moje dcera ve věku 2-4 let trpěla na roupy. V té době ještě nechodila do školky, takže se nemohla nakazit od jiných dětí, ale měli jsme slepice se kterými si ráda hrála. Naštěstí jsme měli výbornou a osvícenou paní dětskou lékařku, která znala naše domácí poměry- domácí i venkovní mazlíčky, a dokázala předvídat tento problém a doporučila mi antihelmintika. Tak jsem mohla v dceřinně stolici pozorovat malé červíky a také jak po použití antihelmintik postupně vymizeli.Nebylo to okamžitě, trvalo to téměř rok.Mimochodem, vajíčka roupů přežijí 8 let třeba někde na podlaze.

 

Parazité se přiživují na našich tělech, ujídají nám živiny a produkují svůj odpad do našeho těla.

Daří se jim v prostředí plném toxických kovů, chemikálií, v těle, které je překyselené.

Co způsobují parazité?

  • Třasy, tiky, záškuby svalů i noční záškuby těla, závratě, zatmění před očima s pocitem na omdlení, deprese, úzkosti, pocity tísně, tlaku na hrudi, pocit těsně před infarktem.
  •  Poruchy vidění
  •  Atopický ekzém
  •  Paraziti se mohou usadit v kloubech, kloubních váčcích i páteřním kanále.
  •   Parazit při migraci vyvolává teploty, jeho noční aktivita vede k nespavosti, spouští migrény, alergie (pokud se usadil ve vedlejších nosních a čelních dutinách), je příčinou tinnitu (ve středním a vnitřním uchu může žít celá řada parazitů).
  • Migrující larvy nevynechají plíce: astma je způsobeno nejčastěji měchožilem větveným, ale i migrující toxokarou, škrkavkou, atd.
  •  Arytmie, tachykardie atd. - v srdci najdete škrkavky, háďátka, motolice i vlasovce. 

Parazity lze detekovat na F-scan touch nebo na Sensitive Imago 530. Odstraníme je nechemickou cestou pomocí plazmového generátoru.

-

 

 

 

 

Nabízím měření a konzultaci u Vás doma, v dohodnutém termínu. pro jednotlivce i menší skupiny. Do 50 km a skupině 3 lidí si nepočítám dopravu, od 50 km a menším počtu lidí si účtuji 4 Kč za kilometr  do ceny měření. 

 

Tělové svíčky k dostání u mě v poradně

20,-Kč/1 ks

Kontakt

Ivana Dočkalová Šarovy 9
Bohuslavice u Zlína

IČO: 60579579
tel: 777 205 695 ifadockalova@seznam.cz